Zainwestuj w rozwój firmy

  • -
tworzenie aplikacji katowice

Zainwestuj w rozwój firmy

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że niektóre inwestycje w pewnym momencie trzeba podjąć. Bowiem nawet jeśli pozornie wydaje się, że przeznaczymy na to sporą część funduszy, to jednak szybko te pieniądze nam się zwrócą. Dzisiaj zaś taką inwestycją, która raz podjęcia, pociąga za sobą gwałtowny rozwój firmy są aplikacje.

Tworzenie aplikacji

Na co dzień przeglądając internet widzimy dużo ogłoszeń firm, które reklamują tworzenie aplikacji na androida czy tworzenie aplikacji na iOS albo też programowanie stron internetowych. Z pewnością w pierwszym odruchu, szczególnie kiedy zobaczyliśmy ceny, wydawać by się mogło to śmieszne. Czy taka inwestycja jakkolwiek się opłaci? Otóż .. tak!

Czym są aplikacje?

Odpowiedzmy sobie najpierw – czym w zasadzie są aplikacje i jakie ich rodzaje możemy wyróżnić. Mówiąc wielkim skrótem aplikacje są to formy programów, Możemy je podzielić na aplikacje webowe oraz mobilne. Jak już sama nazwa wskazuje aplikacje webowe współgrają z przeglądarką internetową. Aplikacje mobilne zaś dedykowane są dla urządzeń mobilnych takich jak: laptopy, smartfony itp.

Warto zdać sobie sprawę, że każdego dnia używamy aplikacji. Dzięki nim w telefonie możemy włączyć czat, sprawdzić pogodę, przerobić zdjęcie, przetłumaczyć słowo z włoskiego czy też mieć swój organizer. W internecie zaś aplikacje umożliwiają nam zakup czegoś, czat z przedstawicielem firmy, edytowanie opinii, dobrani na podstawie testu online odpowiedniego ubezpieczenia itp.

Aplikacje dedykowane – najlepsze dla firm

To były ogólne aplikacje, które przydają się każdemu z nas. Jednak potrzeby firmy są nieco inne, dlatego warto zainwestować w aplikacje dedykowane. Co to jest? Generalnie wyróżnia je to, że są tworzone specjalnie pod potrzeby firmy. A zatem służą jej celom – przyspieszając tym samym osiągnięcie sukcesu.

Programowanie aplikacji internetowych dedykowanych

Co możemy zyskać jako firma z aplikacji internetowych. Tu warto wspomnieć, że naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Aplikacje internetowe umożliwiają czat klienta z naszym przedstawicielem, zakup internetowy w naszym sklepie, dodanie opinii o nas, wysłanie formularza zgłoszenia i wiele innych. Zaś wewnątrz firmy aplikacje mogą analizować profil klienta, dopasowywać do niego odpowiednie produkty, organizować np kolejność kontaktów z klientami czy umożliwić szybką wymianę komunikacji między pracownikami, tworzenie statystyk itp.

Tworzenie aplikacji na iOS i android

Jakie zaś korzyści możemy mieć jako firma z posiadania własnych, dedykowanych aplikacji mobilnych? Otóż takie aplikacje to mogą być przeróżne organizery, aplikacje służące do sprawdzania notowań na świecie, organizujące pracę w zespole itp. Tu także możemy stworzyć praktycznie każdą aplikację, która nam pomoże w pracy.

Zakup aplikacji

Warto jednak pamiętać, że pisanie aplikacji na androida, iOS czy webowych nie jest rzeczą prostą. A zatem przede wszystkim należy zatrudnić profesjonalistów. Co więcej – warto zlecić wykonanie aplikacji odpowiednio wcześniej, bowiem jej tworzenie trwa zazwyczaj koło miesiąca. Trzeba jeszcze dokładnie zastanowić się, jakiej aplikacji potrzebujemy – potem bowiem będzie trudno wprowadzić jakieś poprawki.

Więcej dowiesz się na stronie https://supportdevs.com/co_robimy/.